Zapisy

ZAPISY ZAKOŃCZONE

Użytkowników jednośladów zapraszamy bez zapisu jako uczestnik. Wystarczy tylko rejestracja dla odwiedzających.

 

Potwierdzeniem uczestnictwa w zlocie jest wypełnienie formularza oraz dokonanie wpłaty na konto za wybrane opcje. Uczestnicy, którzy chcą wjechać na teren wydarzenia muszą być zarejestrowani.

Wydarzenie jest otwarte dla odwiedzających, wymagana jest tylko rejestracja

Pojazdy włoskie nie będą wpuszczane na teren zlotu bez zapisów.

UCZESTNICY:

W skład pełnego pakietu zlotowego wchodzą:

  • vouchery do wykorzystania w gastronomii na terenie zlotu
  • identyfikatory (dla 2 osób)
  • materiały od sponsorów
  • numer startowy
  • pamiątkowe naklejki
  • unikalna pamiątka zlotu
  • pamiątkowe wino
  • indywidualna tabliczka na pojazd

Opłata zlotowa wynosi 150 zł za załogę

Opłata za udział w rajdzie nawigacyjnym wynosi 40 zł za załogę.

Limit załóg na rajd nawigacyjny to 40 załóg! Limit został już osiągnięty, prosimy o zgłoszenia na listę rezerwową w uwagach do zapisów.

Noclegi zorganizowane są w trzech różnych lokalizacjach. Cena zależna jest od wybranego miejsca. Wszystkie ceny są cenami za pokój ze śniadaniami dla danej liczby osób. Jeżeli w formularzu nie ma opcji noclegowej do wyboru, oznacza to, że już się wyczerpały.

Wieczorem w sobotę na terenie Pałacu zostanie zorganizowane spotkanie integracyjne w luźnej formule summer party. Wstęp na summer party będą mieli wyłącznie zapisani uczestnicy. Czas trawania to ok 6h w trakcie których będą czynne stacje gastronomiczne i dostępne napoje.  Zapewnione są woda, kawa, herbata oraz napoje bezalkoholowe. Koszt udziału w summer party to 150zł/ os

Koszulka zlotowa.

Koszt 40 zł/ szt.

Aktualizacja: 27.05:KOSZULKI są już w produkcji, na ten moment nie ma gwarancji, że zamówiony od dzisiaj rozmiar będzie dostępny. W przypadku braku, zwrócimy wpłatę.

Rozmiarówka: męskie, damskie, dziecięce

Formularz wylicza należną kwotę za zlot.

Płatności realizowane są przez system DotPay. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany/a do systemu płatności. Jeśli nie zrealizujesz wpłaty od razu, w mailu z potwierdzeniem zapisu masz link do wykonania przelewu. W przypadku rezerwacji noclegów opłata musi być wykonana w maksymalnie 2 dni od daty zapisu, w przeciwnym wypadku jest anulowana.

Dane zbierane są wyłącznie do celów rejestracji i wypełnienia pisemnych formularzy zgłoszeniowych. Informacje nie będą przekazywane osobom trzecim ani sponsorom!

Pełny regulamin płatności dostępny jest tutaj. Zapisując się daklarujesz zapoznanie się z regulaminem i jego przyjęcie.

Pytania? Wątpliwości? Proszę kierować na email kontaktowy: zlot@forzaitalia.pl