FAQ

Zbieramy tutaj najczęściej występujące pytania, które zadajecie w komunikacji z nami:

Czy w aucie może wjechać ze mną dziecko lub gość i będzie nas więcej niż 2 osoby?

Tak, w aucie uczestnika może na teren zlotu wjechać taka liczba osób, jaka się w nim legalnie zmieści 🙂 Pakiet zlotowy jest liczony na 2 osoby więc jak sobie rozdysponujecie jego zawartość, zależy już od Was.

Czy mogę przyjechać na dwa auta? 

Cieszymy się, że chcesz pokazać więcej pojazdów ze swojej kolekcji 🙂 Każdy samochód musi być oddzielnie zarejestrowany, a co za tym idzie opłacony jako załoga. Teren ma swoja ograniczona pojemność i musimy to rozplanować wcześniej. Zabranie dodatkowo jednośladu, nie wymaga dodatkowej płatności, tylko zgłoszenia nam tego w formularzu w uwagach.

Dlaczego formularz zapisów jest taki długi?

Dane zbierane w formularzu zostaną przeniesione do zgłoszeń, które będą podpisywanie w trakcie rejestracji w biurze zlotu. W ten sposób rejestracja przebiegnie znacznie szybciej niż jakbyś miał/a to wypełniać na miejscu oczekując w kolejce…

Jaki jest numer konta do wpłat?

Wpłaty są realizowane przez system DotPay, do którego przekierowanie następuje po wypełnieniu formularza. W mailu dostaniesz potwierdzenie zapisu na zlot wraz z linkiem do wpłaty jeśli nie wykonasz jej od razu.

Jak szybko dostanę potwierdzenie zapisu na zlot?

Potwierdzenie dostajesz od razu. Lista uczestników aktualizowana będzie kilka razy na dobę. Uczestnik musi dokonać wszystkich opłat, aby znaleźć się na liście.

Do czego uprawnia opłata zlotowa?

Przyczyniasz się do powstania tego wydarzenia, dzięki 🙂 W ramach opłaty dostaniesz vouchery do wykorzystania w gastronomii na terenie zlotu, poza tym otrzymasz pakiet startowy z pamiątkami i gadżetami od sponsorów, będziesz mógł wziąć udział w konkursach wiedzy, w konkursie na pojazd zlotu oraz pojazd publiczności… a warto brać udział w konkursach  🙂

Czy można zaprezentować / wystawić się jako klub?

Oczywiście, o to właśnie chodzi, im więcej tym lepiej, dajcie nam znać tylko jeżeli szykujecie większą grupę z danego klubu, żeby przygotować dla Was przestrzeń.

Czy można zabrać klubowe flagi / banery?

Wręcz trzeba!

Co się wydarzy jak będzie zła pogoda?

Nie ma złej pogody, tylko złe nastawienie 🙂

Czy można przyjechać popatrzeć / pokibicować?

Rejestracja w charakterze odwiedzającego jest możliwa na dedykowanej stronie